Jak tanio kupić ubezpieczenie dla ciężarówki

Jak tanio kupić ubezpieczenie dla ciężarówki

Kupno ubezpieczenia dla ciężarówki może być dość drogie, ale nie musi. W rzeczywistości, dzięki kilku prostym wskazówkom, można znaleźć najlepsze oferty i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

GEICO

GEICO jest największym przewoźnikiem ubezpieczeniowym w Stanach Zjednoczonych i tanio kupuje ubezpieczenie dla ciężarówek. Dzieje się tak dlatego, że GEICO sprzedaje ubezpieczenia konsumentom bezpośrednio, a nie przez pośredników. Dzięki temu firma może obniżyć koszty ogólne, które przenosi na swoich klientów. W rzeczywistości, stawka ubezpieczenia samochodowego GEICO jest niższa niż średnia krajowa.

GEICO jest również najtańszą firmą ubezpieczeniową dla Forda F-150. Średnia cena za pełne pokrycie wynosi $1,297. Zadowolenie klientów GEICO jest bardzo dobre – zasób ten jest udostępniony przez redakcję serwisu szwedental.pl. Klienci zgłaszają wysoki wskaźnik zadowolenia na poziomie 42%. Nie jest więc zaskoczeniem, że GEICO ma dobrą reputację.

Aplikacja GEICO jest również najlepsza w swojej klasie. Zajęła pierwsze miejsce w rankingu Forrester’s 2021 US Mobile Auto Insurance Functionality Benchmark.

Geico ma również świetny dział obsługi klienta. Oferują wsparcie osobiste i telefoniczne. Firma ma małą sieć agentów, więc dobrym pomysłem jest rozejrzenie się, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Zniżka na wiele polis może zaoszczędzić do 25%. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie wszystkich opcji ubezpieczeniowych podczas zakupu ubezpieczenia samochodowego. Na stronie internetowej firmy nie ma listy wszystkich dostępnych zniżek, ale warto to sprawdzić.

Firma posiada wiele innych udogodnień, w tym program gwarantowanej odnowy dla seniorów i ubezpieczenie od awarii mechanicznych. Dobrze jest się rozejrzeć, ponieważ niektóre dodatki mogą nie być dostępne we wszystkich stanach.

GEICO to dobry wybór dla kupujących nowy samochód. Serwis samochodowy firmy pomaga użytkownikom porównać ceny nowych i używanych samochodów, a także znaleźć zniżki na nowe samochody. Usługa zakupu samochodów GEICO pomogła jej członkom zaoszczędzić średnio 3 166 dolarów z ceny MSRP.

Dobrym pomysłem jest również firmowa zniżka na wiele polis, która pozwala kierowcom na ubezpieczenie domu i samochodu. Firma obsługuje również roszczenia online.

Najbardziej chwalona funkcja firmy nie jest jednak dostępna we wszystkich stanach. Podczas gdy aplikacja mobilna firmy jest najlepsza w swojej klasie, jej wsparcie dla czatu na żywo jest również imponujące.

Najlepsza firma do zakupu ubezpieczenia dla ciężarówek to taka, która równoważy przystępność cenową z zadowoleniem klienta.

USAA

Zakup ubezpieczenia ciężarówki od USAA może być najmądrzejszym wyborem jeśli jesteś rodziną wojskową. USAA ma nie tylko jedne z najniższych stawek w kraju, ale również zapewnia specjalne korzyści dla rodzin wojskowych.

Jako rodzina wojskowa, możesz zaoszczędzić do siedemdziesięciu siedmiu procent na rocznych składkach wybierając USAA. Oferują oni również zniżki dla młodych kierowców, nowych samochodów i pojazdów, które mają mniej niż trzy lata.

Jeśli jesteś rodziną wojskową, możesz kwalifikować się do programu USAA SafePilot, który będzie monitorował twoje nawyki jazdy i dostosuje składki w oparciu o twoje nawyki. Możesz również uzyskać dodatkowe oszczędności poprzez terminowe opłacanie składek i bezpieczną jazdę.

Jako piąta największa firma ubezpieczeniowa w kraju, USAA jest dobrym wyborem dla rodziny wojskowej. Ma ona świetną reputację i jest konsekwentnie oceniana wysoko pod względem zadowolenia klientów.

Poza ubezpieczeniem samochodowym, USAA oferuje ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie przedmiotów kolekcjonerskich, ubezpieczenie domu i ubezpieczenie lotnicze. Mają również elastyczne plany płatności, które mogą być dostosowane do Twojego budżetu. Oferują również zniżki za łączenie wielu polis. Mają również aplikacje mobilne, które pozwalają klientom płacić rachunki, sprawdzać swoje konta i przeglądać swój profil.

Ubezpieczenie USAA jest dostępne we wszystkich pięćdziesięciu stanach. Posiadają również biura zlokalizowane w pobliżu baz wojskowych, więc rodziny wojskowe mogą skorzystać ze świetnych zniżek. Oferują również zniżki dla kierowców, którzy mieszkają w Waszyngtonie i mają czystą kartotekę.

Oferują również zniżki dla studentów, którzy mają średnią B. Ponadto oferują zwrot pieniędzy za kursy defensywnej jazdy.

Podczas gdy nie możesz otrzymać ubezpieczenia od USAA jeśli nie masz samochodu, oni nadal zapewnią Ci pożyczkę na jego zakup. Sprzedają też ubezpieczenie od luki w pożyczce, do pięciu tysięcy dolarów. Pokryje to różnicę między tym, co jesteś winien za swój pojazd, a jego wartością. Mają też aplikację mobilną, więc możesz składać roszczenia do firmy przez telefon komórkowy.

Mają również program telemetryczny, który pomoże Ci monitorować Twoje nawyki jazdy. Możesz użyć aplikacji, aby zobaczyć, jak sobie radzisz i zdobyć zniżkę. Zniżka jest oparta na twoich nawykach jazdy, ale możesz również zarobić bonus 30% od składek, jeżdżąc bezpiecznie.

Allied

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym kierowcą, który chce się ubezpieczyć po raz pierwszy, czy doświadczonym kierowcą, który chce zmienić ubezpieczyciela, będziesz chciał się rozejrzeć, aby znaleźć najlepsze stawki dla swoich potrzeb. Wielu ubezpieczycieli oferuje zniżki dla bezpiecznych kierowców, łączenie polis i wiele innych. Jednak znalezienie najlepszej oferty nie jest tak proste, jak się wydaje.

Należy sprawdzić oceny każdej firmy pod względem zadowolenia klienta i stabilności finansowej. Dwie firmy, które uzyskały najwyższe noty za obie oceny to GEICO i USAA. Ci ubezpieczyciele mają doskonałą stabilność finansową, więc wiesz, że będą w stanie zapłacić za twoje roszczenia, jeśli będziesz miał roszczenie.

Ponadto, Allied Insurance oferuje klientom kilka zniżek. Te zniżki wahają się od wybaczania wypadków do zniżek dla wielu pojazdów. Oferują one również szereg opcjonalnych pokryć, w tym pokrycie kolizji i pomoc drogową. Usługi te pomagają kierowcom, jeśli ich samochód się zepsuje. Plan pomocy drogowej obejmuje holowanie do 15 mil, dostawę paliwa i usługi ślusarskie dla zgubionych lub zablokowanych kluczy.

Allied oferuje wiele zniżek, w tym zniżki na wiele pojazdów, zniżki na bezpieczną jazdę oraz zniżki za łączenie polis. Może to być szczególnie pomocne dla kierowców, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze na swojej polisie ubezpieczeniowej.

Allied oferuje również zniesienie udziału własnego w szkodzie całkowitej. Program ten pozwala na rezygnację z udziału własnego w pokryciu kosztów całkowitych i kolizji, jeśli nie ponosisz winy za wypadek. Otrzymasz również nowy samochód zastępczy, jeśli twój pojazd zostanie skradziony lub zniszczony.

Ubezpieczenie Allied od utraty możliwości korzystania z samochodu jest bardziej hojne niż u innych głównych ubezpieczycieli. Pokrywa koszty wynajmu samochodu, transportu publicznego oraz alternatywnych form transportu w przypadku, gdy twój pojazd zostanie skradziony, zdewastowany lub zniszczony.

Allied oferuje również bezpłatne świadczenie z tytułu przypadkowej śmierci w wysokości $10,000. Jeśli jesteś członkiem sił zbrojnych lub studentem, możesz kwalifikować się do zniżki. Ponadto, stawki Allied są nieco poniżej średniej. To może sprawić, że jest to dobry wybór dla rodzin, które potrzebują niedrogiego pokrycia.

Allied nie jest najtańszym ubezpieczycielem, ale jest dobrym wyborem dla kierowców, którzy są gotowi poświęcić czas na porównanie stawek.

Nationwide

Niezależnie od tego, czy kupujesz ciężarówkę do użytku komercyjnego czy osobistego, przekonasz się, że Nationwide oferuje szeroki zakres opcji pokrycia. Możesz również dostosować swoją politykę do swojego budżetu. Firma ta oferuje szereg zniżek, aby pomóc Ci zaoszczędzić. Możesz również uzyskać ubezpieczenie online lub przez agenta.

Nationwide jest dużą firmą z długą historią stabilności finansowej. Posiada rating A+ od Standard &Poor’s (S&P) oraz A+ od Better Business Bureau (BBB). Posiadają rating A1 od agencji Moody’s. Oprócz ubezpieczeń samochodowych, oferują również ubezpieczenia na dom, życie i wynajem.

Stawki Nationwide są konkurencyjne w stosunku do innych głównych ubezpieczycieli. Są one szczególnie konkurencyjne dla nowych kierowców. Oferują również niższe stawki dla kierowców ze słabym kredytem. Firma oferuje również zniżki za wielokrotne polisy, urządzenia antykradzieżowe i automatyczne płatności.

Program SmartRide firmy Nationwide śledzi Twoje nawyki jazdy i oferuje zniżki, jeśli dokonasz niezbędnych zmian. Firma oferuje również premię pieniężną w wysokości do 500 dolarów. Jeśli Twój pojazd jest wyposażony w system przytrzymywania pasażerów, możesz również kwalifikować się do zniżki na zabezpieczenie przed kradzieżą.

Oprócz programów SmartRide i SmartMiles, Nationwide oferuje szereg innych korzyści. Możesz uzyskać zniżki na ubezpieczenie samochodowe, ubezpieczenie domu i ubezpieczenie dla najemców. Oferują również ubezpieczenia dla motocykli, łodzi i skuterów. Firma posiada również aplikacje mobilne na iOS i Android. Można również wydrukować swoją polisę.

Polisa ubezpieczeniowa Nationwide zawiera wybaczanie wypadków i znikające deductibles. Możesz wybrać dodatkowe pokrycia podczas składania wniosku o wycenę. Możesz również dostosować swoją polisę poprzez dodanie lub usunięcie pokryć. Możesz również otrzymać zniżkę, jeśli co roku spłacisz w całości swoje roczne saldo.

W zależności od miejsca zamieszkania, możesz również otrzymać zniżkę na wiele polis. Możesz również uzyskać zniżkę, jeśli jesteś bezwypadkowy. Możesz również otrzymać zniżki, jeśli zainstalujesz urządzenie antykradzieżowe lub jesteś dobrym studentem.

Wybór najlepszej firmy ubezpieczeniowej dla ciężarówek polega na zrównoważeniu przystępności cenowej z zadowoleniem klienta. Możesz znaleźć oferty dla wielu różnych marek i modeli od różnych dostawców.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *