Czy warto kupić ubezpieczenie na czas remontu?

Czy warto kupić ubezpieczenie na czas remontu?

Wykupienie ubezpieczenia na czas remontu jest opcją, którą można rozważyć, jeśli planuje się przeprowadzenie gruntownego remontu. Istnieje kilka czynników, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji. Pierwszym z nich jest koszt ubezpieczenia. Choć może się to wydawać dodatkowym wydatkiem, możesz być zaskoczony, jak wiele może zaoszczędzić w dłuższej perspektywie.

Ubezpieczenie wykonawców

Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom, remontujesz obecny, czy planujesz sprzedać swój dom, ubezpieczenie wykonawców jest dobrym pomysłem na ochronę Ciebie i Twojej rodziny. Zakup dobrej polisy może uchronić Cię przed pozwami sądowymi i utratą dochodów. Oprócz ochrony firmy przed pozwami sądowymi, dobra polisa ubezpieczeniowa dla wykonawców powinna obejmować trzy podstawowe rodzaje pokrycia.

Trzy główne rodzaje pokrycia, których należy szukać w polisie ubezpieczeniowej dla wykonawców, to ogólna odpowiedzialność, odszkodowanie pracownicze oraz ubezpieczenie majątkowe. Te polisy pokryją Cię w przypadku, gdy spowodujesz u kogoś obrażenia, uszkodzisz jego własność, a nawet spowodujesz śmierć osoby. Jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz tego typu polis, porozmawiaj z agentem ubezpieczeniowym – część ta pochodzi od redaktora portalu Portal Modnej Kobiety. Warto również rozważyć ubezpieczenie business interruption, które zapłaci nam za utracone dochody i wydatki, jeśli nasza firma będzie zmuszona do zamknięcia działalności z powodu ubezpieczonego roszczenia.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest najważniejszym ubezpieczeniem, jakie należy posiadać. Zapłaci ono za wszelkie opłaty prawne i ugody, jeśli ktoś twierdzi, że nasza firma spowodowała obrażenia ciała lub uszkodzenie mienia. Maksymalna wypłata za roszczenie w ramach standardowej polisy wynosi $2,000,000, ale wyższy limit zapewni większe pokrycie. Jeżeli potrzebują Państwo wyższych limitów, można dodać do polisy odpowiedni dodatek (endorsement).

Ubezpieczenie Workers’ Compensation pokrywa Państwa w przypadku, gdy zostaną Państwo zranieni lub ranni podczas wykonywania swoich obowiązków. Zapłaci ono również za utracone zarobki, renty inwalidzkie i koszty leczenia. Ten rodzaj ubezpieczenia jest wymagany w większości stanów. Należy pamiętać, że może ono również pokryć obrażenia pracowników.

Ubezpieczenie nieruchomości będzie chronić Państwa przed szkodami spowodowanymi przez wandalizm, ogień, kradzież i pogodę. Możesz dodać do swojej polisy ubezpieczenie od ryzyka budowlanego, jeśli planujesz przebudowę lub budowę domu. Polisa ta obejmie wszystkich wykonawców, którzy pracują na terenie Państwa nieruchomości. Może to być dobra opcja jeśli planujemy remont domu, ale nie jest to wymagane.

Ubezpieczenie dla wykonawców może kosztować nawet $595 miesięcznie. Firmy ubezpieczeniowe podają oferty, ale koszt polisy zależy od wielu czynników. Na przykład, narażenie firmy na ryzyko, rodzaj pracy, którą wykonujesz i twoje zaplecze bezpieczeństwa wpłynie na koszt. Ponadto, im więcej pracowników zatrudniasz, tym wyższe będą Twoje koszty. Często koszty polis ubezpieczeniowych mogą zostać przeniesione na sponsora projektu, dlatego warto przed rozpoczęciem pracy skontaktować się z ubezpieczycielem.

Zakup dobrej polisy ubezpieczeniowej dla wykonawców ochroni Twój biznes przed pozwami sądowymi i utratą dochodów. Może również chronić Cię przed uszkodzeniem mienia biznesowego, jak również sprzętu, którego używasz do prowadzenia swojej działalności.

Ochrona medyczna bez winy

Zakup ubezpieczenia na remont domu może być zniechęcający. Najlepiej jest wykupić ubezpieczenie medyczne no-fault i upewnić się, że jesteś odpowiednio zabezpieczony w razie wypadku. To również pozwala mieć spokój ducha, gdy jesteś na to. W trakcie tego procesu może się okazać, że trzeba będzie zaktualizować ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, aby pokryć nowe dodatki. Miejmy nadzieję, że Twój ubezpieczyciel będzie w stanie Ci pomóc. Jeśli jesteś na rynku nowej polisy, pamiętaj, aby zapytać agenta o swoje opcje.

Nie jest zaskoczeniem, że ubezpieczenie medyczne no-fault nie jest najtańsze. Koszt wysokiej jakości polisy może wynosić od kilkuset dolarów rocznie do kilku tysięcy dolarów. Jeśli jesteś studentem z ograniczonym budżetem, będziesz chciał odrobić pracę domową, zanim rozstaniesz się ze swoją ciężko zarobioną gotówką. Jeśli wprowadzasz się do nowego domu, możesz chcieć sprawdzić u dotychczasowego ubezpieczyciela, czy nadal jesteś objęty ubezpieczeniem. Uzyskanie najlepszej oferty może być trudne, ale jest warte wysiłku. Pamiętaj, by zapytać agenta o wszelkie oferty specjalne, jakie może mieć. Dzięki temu będziesz mieć największe szanse na uzyskanie polisy na najlepszych warunkach.

Koszty

Zakup ubezpieczenia na czas remontu domu może być stresującym przedsięwzięciem. Chociaż większość polis dla właścicieli domów zapewnia przyzwoitą ilość pokrycia, należy zawsze być świadomym swoich opcji przed podjęciem plunge. Obejmuje to wybór odpowiedniego wykonawcy do pracy i zapewnienie domu nowo nabytej polityki ubezpieczeniowej będzie chronić Ciebie i Twoją rodzinę, jeśli katastrofa uderzy.

Istnieje kilka sposobów, aby przejść o obliczaniu najlepszych opcji ubezpieczenia domu dla Ciebie i Twojej rodziny. Podczas gdy zdecydowanie powinieneś porozmawiać z licencjonowanym profesjonalistą ubezpieczeniowym, oto kilka wskazówek i sztuczek, które mogą Ci pomóc. Możesz być zaskoczony liczbą firm ubezpieczeniowych, które są skłonne do współpracy z Tobą. Na przykład, często można uzyskać dobrą ofertę na ubezpieczenie na wypadek remontu domu od obecnego dostawcy. Warto również zauważyć, że wielu ubezpieczycieli zaoferuje Ci darmową wycenę i darmową inspekcję domu, jeśli nie jesteś pewien. Jest to szczególnie ważne, jeśli rozważasz budowę nowego domu.

Wybór odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej jest nie tylko mądrą decyzją, ale może zaoszczędzić Ci mnóstwo żalu, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał zgłosić roszczenie. Na przykład, jeśli przebudowujesz swoją kuchnię i dodajesz nową podłogę, możesz być w posiadaniu poważnej gotówki. Podobnie, jeśli budujesz nowy dodatek do swojego domu, możesz potrzebować ubezpieczyć kilka rzeczy, w tym nową strukturę i starą.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *